Kafijas automāti

Kafijas automāti birojiem, kafejnīcām un ikdienai.

Piedāvājam augstas kvalitātes kafijas automātus no labākajiem to ražotājiem. Nodrošinām ātru piegādi un kvalitatīvu apkalpošanu, kā arī kafijas automātu remontu.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Filtra kafijas automāts MELITTA ENJOY II

Nosaukums, kas runā pats par seviAr ENJOY® jūs vienkārši, lietojot kafiju, gūsiet lielāku baudu: modernu dizainu, pārdomātu funkcionalitāti, piemēram, patentētu funkciju AromaSelector® un izcilu kvalitāti par saprātīgu cenu. Patentēta AromaSelector® funkcijaNoņem..

34.20 € Bez PVN: 28.26 €

Filtra kafijas automāts MELITTA LOOK IV Jaunums

Filtra kafijas automāts MELITTA LOOK IV

Lieliska kafijaKafijas baudījums - ne tikai garšas, bet arī izskata estētika. Melitta® LOOK® jaunais dizains dos jums visu, ko vien vēlēsieties no filtra kafijas automāta.Patentēta AromaSelector® funkcijaNoņemams kafijas filtrs un grozāms filtra turēt..

42.80 € Bez PVN: 35.37 €

Filtra kafijas automāts MELITTA LOOK IV Selection Jaunums

Filtra kafijas automāts MELITTA LOOK IV Selection

Ideāla izvēleMELITTA LOOK IV Selection pārsteidz ne tikai ar pagatavotās kafijas izcilo garšu, bet arī elegantiem nerūsējošā tērauda elementiem.Patentēta AromaSelector® funkcijaProgrammējams ūdens cietības līmenisNoņemams kafijas filtrs un grozāms filtra turēt..

46.80 € Bez PVN: 38.68 €

Filtra kafijas automāts MELITTA OPTIMA Glass Timer Jaunums

Filtra kafijas automāts MELITTA OPTIMA Glass Timer

Dāvana kafijas gardēžiemOPTIMA Glass Timer parūpēsies par Jums un uzsāks kafijas pagatavošanu bez papildus pamudinājuma.Programmējams kafijas pagatavošanas procesa sākumsProgrammējami uzstādījumi četriem ūdens cietības līmeņiemIzbīdāms kafijas filtrsCaurspīdīga..

58.80 € Bez PVN: 48.60 €

Filtra kafijas automāts MELITTA LOOK IV Therm DeLuxe Jaunums

Filtra kafijas automāts MELITTA LOOK IV Therm DeLuxe

Kafija visā tās krāšņumāLielisks izskats un augstas kvalitātes eleganti nerūsējošā tērauda elementi.Patentēta AromaSelector® funkcijaProgrammējams ūdens cietības līmenisNoņemams kafijas filtrs un grozāms filtra turētājsEleganti nerūsējošā tērau..

69.80 € Bez PVN: 57.69 €

Filtra kafijas automāts MELITTA AromaElegance DeLuxeMeta Tag virsraksts Filtra kafijas automāts MELITTA AromaElegance DeLuxe | ATARkafija Jaunums

Filtra kafijas automāts MELITTA AromaElegance DeLuxe

Jauna klase garšas pieredzēMELITTA AromaElegance DeLuxe ar novatoriskām funkcijām un ērtu lietošanu filtrētas nodrošina visaugstākos kafijas baudīšanas standartus. Pateicoties praktiskā taimera funkcijai, jūs modīsieties ar svaigas kafijas sma..

127.80 € Bez PVN: 105.62 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Solo Akcija

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Solo

Koncentrācija uz garšas sajūtāmVienkāršs dizains, kompakts izmērs un ērta vadība.Tas viss, lai gūtu baudu no svaigi maltām kafijas pupiņām ar mīkstām, samtainām kafijas putiņām, kas kūst uz mēles.Noteiktība un kompaktums20 cm plats, 32,5 cm augsts, 45,5 cm dziļ&scar..

354.00 € Akcija Bez PVN: 292.56 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Solo & milk -10%

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Solo & milk

Brīnišķīgs kafijas un piena apvienojumsMaksimālai baudai no svaigi maltām kafijas pupiņām ar gaisīgu piena putu kārtiņu.Vienkāršs dizains, kompakts izmērs un ērta vadība. Noteiktība un kompaktums20 cm plats, 32,5 cm augsts, 45,5 cm dziļš - ..

454.00 € 408.60 € Bez PVN: 337.69 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Solo & Perfect Milk -16%

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Solo & Perfect Milk

Ātrai un vieglai piena putu izveideiVairāku godalgu ieguvušais MELITTA CAFFEO Solo & Perfect Milk kafijas automāts ir aprīkots ar jaunu kapučinatoru, kas pārvērš pienu putu gatavošanu bērnu spēlē. Noteiktība un kompaktums20 cm plats, 32,5 cm aug..

472.00 € 396.48 € Bez PVN: 327.67 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Passione -17%

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Passione

Īsts brīnums, kas ļauj ne tikai baudīt svaigi pagatavotu kafiju, bet arī ietaupa vietu.Izbaudiet kafijas dzeršanas prieku ar jaunu, kompaktu izmēru - jaunais kafijas automāts MELITTA CAFFEO Passione ar īpašu sistēmu MELITTA Best Aroma System®.CAFFEO Passione iespaido ar sav..

534.00 € 445.00 € Bez PVN: 367.77 €

Kafijas automāts SAECO ROYAL Coffee Bar

Automātiskais kafijas aparāts ar augstu ražotspēju un displeju. Tas apvieno sevī profesionālas īpašības un lielu pagatavošanas ātrumu. Displeja esamība ļauj kafijas automātu programmēt, kas ir papildus priekšrocība tā izmantošanai nelielās kafejnīcās. Tādējādi, Jūs varat ..

627.99 € Bez PVN: 519.00 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Passione OT -12%

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Passione OT

Kafijas bauda ar vienu pogas pieskārienuLatte Macchiato, kafijas krējums, kapučīno, espresso, ristretto, lungo un daudzi citi - tagad visi šie brīnišķīgie kafijas dzērieni, piena putas un karstā ūdens ir pieejams ar vienu pogas pieskārienu.Vienīgais, kas Jums nepieciešam..

692.00 € 610.00 € Bez PVN: 504.13 €

Kafijas automāts SAECO ROYAL Office

Kafijas automāts SAECO ROYAL Office Šis sērijas Royal modelis ir speciāli konstruēts izmantošanai birojos. Palielināta tilpuma ūdens konteiners paredzēts lielai ražotspējai. Iebūvēts displejs atvieglo darbu ar iekārtu, izmantojot pamatfunkciju programmēšanu (kafijas maluma ..

809.61 € Bez PVN: 669.10 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Ci -19%

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Ci

Kafijas automāts ar intelektuIzveidot savu kafijas recepti - tā ir unikāla iespēja īstiem kafijas cienītājiem.Kafijas automātu MELITTA CAFFEO Ci vienkārši programmēt, lai atbilstu četru cilvēku individuālām vēlmēm. Pateicoties funkcijai "Mana kafija", piemēram: stiprumu, tem..

845.00 € 684.45 € Bez PVN: 565.66 €

Kafijas automāts JURA E6

Pasaules pirmais P.E.P.© -  Pulsa ekstrakcijas processJURA jaunā E līnija pilnībā maina kafijas baudīšanas paradumus.Espresso pagatavošans process ir uzlabots par 100%. Pulsa Ekstrakcijas Process (P.E.P.©) ir vienīgais tāda veida process pasaulē. Tas optimiz..

899.00 € Bez PVN: 742.98 €