Izvēlne
Pasūtījumu grozs

3-fāžu tīrīšanas tabletes JURA, 25 gab.

3-fāžu tīrīšanas tabletes JURA, 25 gab.
3-fāžu tīrīšanas tabletes JURA, 25 gab.

Efektīva tīrīšana, ilgstoša aizsardzība

Lai nodrošinātu izcilu kafijas kvalitāti ik reizi, ir svarīgi savu kafijas automātu pareizi apkopt un ievērot dažus vienkāršus higiēnas noteikumus saistībā ar pienu, kafiju un ūdeni.


Visi JURA kafijas automāti ir aprīkoti ar kafijas pagatavošanas mehānismu, kuram nav nepieciešamas obligātās servisa apkopes un kuri veic tīrīšanu ar vienu pogas pieskārienu. Mūsu laboratorijas komanda nepārtraukti optimizē un uzlabo oriģinālās JURA tīrīšanas tabletes, kas izmēģinātas un pārbaudītas miljoniem reižu. Jaunā 3-fāžu tīrīšanas tablete, kas ir inovatīvs intensīvas pētniecības rezultāts, tagad sniedz vēl labākus rezultātus, pateicoties papildu aizsardzības fāzei, kas nodrošinu ilgstošu aizsardzību pret kaļķa nogulsnēm.

Taču tabletes vēl aizvien ir tikpat viegli lietot.

  • Pieejamība: Ir veikalā
  • Lojalitātes punkti: 36
  • Modelis: 25045
35.85 €
Bez nodokļa: 29.63 €

Kā notiek tīrīšana

Tīrīšanas programmu sāk ar vienu pieskārienu.

  • 1. fāze: Tīrīšana

Pagatavošanas mehānisms un tā sietiņš tiek rūpīgi izskaloti 80°C karstā ūdenī. Spēcīgā tīrīšanas tablešu formula efektīvi noņem kafijas, tauku un eļļas atlikumus, kas var ietekmēt kafijas garšu un kvalitāti.

  • 2. fāze: Apkope

Otrajā, apkopes fāzē īpašas aktīvās sastāvdaļas uz virsmām veido aizsargbarjeru, novēršot kafijas atlikumu un tauku uzkrāšanos.

  • JAUNUMS 3. fāze: Aizsardzība

Nesen izstrādātā trešā fāze nodrošina ilgstošu aizsardzību pret kaļķa nogulsnēm.

Rezultāts

Pateicoties inovatīvajām 3-fāžu tīrīšanas tabletēm, varat savu JURA automātisko kafijas automātu tīrīt, apkopt un aizsargāt vienlaicīgi. Rezultātā tiek iegūta higiēniska tīrība, ilgāks kalpošanas laiks un izcila kafija, tasi pēc tases.

Pastāvīgi videi draudzīga darbība

Uzņēmumā JURA ekoloģiski atbildīga produktu izstrāde ir tikpat svarīga kā ilgtspējīga resursu un enerģijas izmantošana. Tādēļ JURA oriģinālo tīrīšanas tablešu ražošanā izmanto tikai fosfātus nesaturošu formulu. Šī optimizētā formula garantē TÜV sertificētu higiēnu jūsu kafijas automātam, kā arī mazina ietekmi uz vidi.

Vispārējie parametri
Preces tipskafijas automātu kopšanas līdzekļi
Kopšanas līdzekļa veidstīrīšanas tabletes
1
false
false
true
Noņemt komplektu
Mainīt komplektu
tr
Sīkdatņu izmantošanas politika
Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni. Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.