Kafijas automāti ➦ Automātiskie kafijas automāti ➦ JURA

JURA automātiskie kafijas automāti garantē izcilu svaigi maltas kafijas tasīti katrā pagatavošanas reizē.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Kafijas automāts JURA E6

Pasaules pirmais P.E.P.© -  Pulsa ekstrakcijas processJURA jaunā E līnija pilnībā maina kafijas baudīšanas paradumus.Espresso pagatavošans process ir uzlabots par 100%. Pulsa Ekstrakcijas Process (P.E.P.©) ir vienīgais tāda veida process pasaulē. Tas optimiz..

899.00 € Bez PVN: 742.98 €

Kafijas automāts JURA ENA MICRO 90

Pasaulē pirmais vienas tasītes automāts ar P.E.P.®Kā moderns jaunākās paaudzes vienas tasītes kafijas automāts, ENA Micro 90 pārsteidz ar plašu dzērienu klāstu, unikālu kafijas kvalitāti, intuitīvu vadību, kompaktiem izmēriem un perfektu higiēnu.Pulsa Ekstrakcijas Process (P.E.P.&..

899.00 € Bez PVN: 742.98 €

Kafijas automāts JURA IMPRESSA F8

Kafijas bauda katrā mirklīŠī ir pirmā reize, kad TFT krāsu displejs tiek izmantots kompaktās klases JURA kafijas automātā.Tas padara automāta lietošanu ļoti ērtu un skaidri saprotamu. Uz sākuma ekrāna iespējams katram individuāli ieprogrammēt četrus kafijas dzērienus. Tādejādi ..

999.00 € Bez PVN: 825.62 €

Kafijas automāts JURA E8

Pasaules pirmais P.E.P.© -  Pulsa ekstrakcijas processJURA jaunā E līnija pilnībā maina kafijas baudīšanas paradumus.Espresso pagatavošans process ir uzlabots par 100%. Pulsa Ekstrakcijas Process (P.E.P.©) ir vienīgais tāda veida process pasaulē. Tas optimiz..

1049.00 € Bez PVN: 866.94 €

Kafijas automāts JURA A9

Pieskaries un izvēliesJaunizstrādātais skārienjūtīgais displejs nodrošina ērtu un vienkāršu automāta lietošanu.Izbaudiet savu iemīļoto kafijas dzērienu izcilā kvalitātē pateicoties Aroma+ dzirnaviņām un smalku putu tehnoloģijai.Neatkarīgi no tā vai tas pagatavo vienu..

1199.00 € Bez PVN: 990.91 €

Kafijas automāts JURA F9

Plašs dzērienu klāsts piespiežot vienu pogu – non-stopPirmo reizi vēsturē JURA kompaktās klases automātam piespiežot tikai vienu ir iespēja jums pagatavot jūsu iemīļoto dzērienu kafiju ar pienu.Gluži tāpat kā klasiku – ristretto, espresso, kafiju, latte macchiato un cappuc..

1249.00 € Bez PVN: 1032.23 €

Kafijas automāts JURA WE6

Klasiska kafija darbavietāIkvienā vietā, kur klienti, darbinieki un viesi var baudīt lielisku kafiju. Atmosfēra ir atbrīvota, sarunas veicinoša un produktīva.Kafija atbrīvo prātu un stimulē radošumu. Tas nozīmē, ka neviena darba vieta nevar bez tās iztikt. Jaunais WE6 kā eksper..

1290.00 € Bez PVN: 1066.12 €

Kafijas automāts JURA WE8

Moderno kafijas dzērienu cienītājiemIkvienā vietā, kur klienti, darbinieki un viesi var baudīt lielisku kafiju atmosfēra ir atbrīvota, sarunas veicinoša un produktīva.Ikviens, kurš dzīvē novērtē smalkas lietas, plašu moderno kafijas dzērienu izvēli un estētiku, noteikti ..

1690.00 € Bez PVN: 1396.69 €

Kafijas automāts JURA IMPRESSA XS9 Classic

One Touch CappuccinoŠie attīstības sasniegumi pieprasa rast risinājumus arī mazajām kafejnīcām, birojiem un ēdināšanas iestādēm.Visas šīs prasības vairāk nekā  apmierina IMPRESSA XS9 Classic, kurš spēj pagatavot divpadsmit dažādus dzērienus – tai skaitā..

2116.29 € Bez PVN: 1749.00 €

Kafijas automāts JURA Z6

Pasaules pirmais P.E.P. © no JURAPulsa Ekstrakcijas Process pagatavo perfektu espressoIedvesmojoties no pasaules labākajiem baristām, inovāciju līderis JURA ir izstrādājis Pulsa Ekstrakcijas Procesu (P.E.P.©). Rezultātā ir radīta revolucionāra tehnoloģija, kas spēj optimizēt e..

2250.00 € Bez PVN: 1859.50 €

Kafijas automāts JURA IMPRESSA XJ9 Professional

Perfekts dizains, īsākais ceļš pie latte macchiatoIMPRESSA XJ9 Professional nosaka standartus, kur pasniegtā kafijas dzēriena kvalitāte un kafijas dzeršanas kultūra ir vienlīdz svarīga ar askētismu arhitektūtrā, apkārtējā vidē un dizainā.Tas pagatavo perfektu latte macchiato, c..

2831.40 € Bez PVN: 2340.00 €

Kafijas automāts JURA GIGA 5

Pilnība, precizitāte, profesionālismsGIGA 5 nosaka jaunus kvalitātes, estētikas un pagatavošanas standartus kafijas automātu tirgū.Tagad profesionālās tehnoloģas ir atradušas ceļu uz to cilvēku mājām, kas pieprasa visaugstākos dzīves standartus. Izmantojot divu dzirnavu, divu s..

3790.00 € Bez PVN: 3132.23 €

Kafijas automāts JURA GIGA X3 Professional

Solis pretī virsotneiJaunais GIGA X3 Professional piedāvā visu, kas ir nepieciešams personālam lielā ofisā un personāla atpūtas telpā.Tas pagatavo līdz pat 31 individuāli uzstādāmam kafijas dzērienam, ieskaitot jauno un modīgo flat white un papildus 12 barista receptes piespiežot tika..

4585.90 € Bez PVN: 3790.00 €