Kafijas automāti ➦ Filtra kafijas automāti

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Filtra kafijas automāts MELITTA ENJOY II

Nosaukums, kas runā pats par seviAr ENJOY® jūs vienkārši, lietojot kafiju, gūsiet lielāku baudu: modernu dizainu, pārdomātu funkcionalitāti, piemēram, patentētu funkciju AromaSelector® un izcilu kvalitāti par saprātīgu cenu. Patentēta AromaSelector® funkcijaNoņem..

34.20 € Bez PVN: 28.26 €

Filtra kafijas automāts MELITTA LOOK IV

Lieliska kafijaKafijas baudījums - ne tikai garšas, bet arī izskata estētika. Melitta® LOOK® jaunais dizains dos jums visu, ko vien vēlēsieties no filtra kafijas automāta.Patentēta AromaSelector® funkcijaNoņemams kafijas filtrs un grozāms filtra turēt..

42.80 € Bez PVN: 35.37 €

Filtra kafijas automāts MELITTA LOOK IV Selection

Ideāla izvēleMELITTA LOOK IV Selection pārsteidz ne tikai ar pagatavotās kafijas izcilo garšu, bet arī elegantiem nerūsējošā tērauda elementiem.Patentēta AromaSelector® funkcijaProgrammējams ūdens cietības līmenisNoņemams kafijas filtrs un grozāms filtra turēt..

46.80 € Bez PVN: 38.68 €

Filtra kafijas automāts MELITTA OPTIMA Glass Timer Izpārdots

Filtra kafijas automāts MELITTA OPTIMA Glass Timer

Dāvana kafijas gardēžiemOPTIMA Glass Timer parūpēsies par Jums un uzsāks kafijas pagatavošanu bez papildus pamudinājuma.Programmējams kafijas pagatavošanas procesa sākumsProgrammējami uzstādījumi četriem ūdens cietības līmeņiemIzbīdāms kafijas filtrsCaurspīdīga..

58.80 € Bez PVN: 48.60 €

Filtra kafijas automāts MELITTA LOOK IV Therm DeLuxe

Kafija visā tās krāšņumāLielisks izskats un augstas kvalitātes eleganti nerūsējošā tērauda elementi.Patentēta AromaSelector® funkcijaProgrammējams ūdens cietības līmenisNoņemams kafijas filtrs un grozāms filtra turētājsEleganti nerūsējošā tērau..

69.80 € Bez PVN: 57.69 €

Filtra kafijas automāts MELITTA AromaElegance DeLuxe

Jauna klase garšas pieredzēMELITTA AromaElegance DeLuxe ar novatoriskām funkcijām un ērtu lietošanu filtrētas nodrošina visaugstākos kafijas baudīšanas standartus. Pateicoties praktiskā taimera funkcijai, jūs modīsieties ar svaigas kafijas sma..

127.80 € Bez PVN: 105.62 €