Izvēlne
Pasūtījumu grozs

Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)

Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)
Kafijas automāts JURA J6 (Piano White)

360° baudījums visām sajūtām

Viens no atraktīvākajiem veidiem kā paust labu garšu


Viscaur izcilais dizains ir pilnīgā harmonijā ar izsmalcinātiem materiāliem un pārdomātiem akcentiem. Unikālās tehnoloģijas nodrošina to, ka visplašākais kafijas dzērienu klāsts vienmēr pārsteidz ar savu kvalitāti.

Automātu ir ļoti viegli izprast un to var pat vadīt ar viedtālruni izmantojot papildus piejamu Smart Connect savienojumu. Šis premium klases kafijas automāts nodrošina TÜV-sertificētu higiēnu pateicoties ērtajām apkopes programmām.

  • Pieejamība: Ir veikalā
  • Lojalitātes punkti: 1699
  • Modelis: 15165
  • Svars: 10.90 kg
  • Iepakojuma izmērs: 50.00 cm x 31.00 cm x 41.00 cm
1699.00 €
Bez nodokļa: 1404.13 €

Visaugstākie novērtējumi visās jomās, pateicoties P.E.P.® un smalku putu tehnoloģijai

Vairākas top inovācijas nodrošina to, ka gan klasiskās gan modernās kafijas var tikt pagatavotas elpu aizraujošā kvalitātē: AromaG3 dzirnavas, kas tagad darbojas divreiz ātrāk vienlaicīgi saglabājot visus gardos kafijas pupiņu aromātus. Pulsa Ekstrakcijas Process (P.E.P.®) nodrošina optimālu pagatavošanas laiku īsajiem dzērieniem un piešķir ristretto un espresso īstu garšas eksploziju. Modīgie dzērieni, kas ir pārklāti ar pienu un piena putām, tiek perfekti pagatavoti pateicoties smalku putu tehnoloģijai. Gardēži piešķir J6 sniegtajam aromātam visaugstāko novērtējumu.

Pašsaprotama lietošana - pat izmantojot aplikāciju

Loģiskā uzbūve un viegli saprotams grafiskais attēlojums padara automāta lietošanu ērtu un vienkāršu. TFT displejs un rotācijas izvēlne aizved lietotājus tieši pie vēlamā. Ja ir vēlēšanās, izmantojot JURA aplikāciju *, var pat kontrolēt J6 caur viedtālruni. Pateicoties RFID tehnoloģijai inteliģentā ūdens sistēma (I.W.S.®) automātiski atpazīst filtra klātbūtni. Specializētais ieliktnis uzglabāšanas nodalījumā, lauj droši uzglabāt piena trubiņu un piena padeves sprauslas maināmo uzgali. Abiem var viegli piekļūt jebkurā laikā. Atsevišķa karstā ūdens sprausla, piena sistēmas tīrīšanas tvertne un integrētās apkopes programmas nodrošina TÜV-sertificētu higiēnu piespiežot tikai vienu pogu.

* Nepieciešams "Smart Connect" raidītājs/uztvērējs ar Bluetooth®, iegādājams atsevišķi.

Vieta pilnīgi visam

Pilnībā ģeniālais produkta koncepts ir izcelts katrā pārdomātā detaļā. Primārais piemērs ir pārveidotais J6 uzglabāšanas nodalījums. Viegli izņemams ieliktnis, kas ir mazgājams trauku mašīnā ir ideāli piemērots piena trubiņas un piena padeves sprauslas maināmā uzgaļa uzglabāšanai. Tur tie tiek uzglābāti tīri un higiēniski un ir gatavi lietošanai jebkurā laikā. Izcils praktiskums!

360° baudījums

JURA J līnija, kas ir saņēmusi veselu klāstu prestižas starptautiskas dizaina balvas, jau no pirmā acu skata pārsteidz ar skaidrām, vienkāršām un simetriskām līnijām. Šīs iespaidīgi veiksmīgās līnijas jaunākā versija ir aprīkota ar zilā kristāla dizaina rotācijas slēdzi, stikla krūzītes platformu un hromētu kafijas sprauslu, kas apzināti akcentē vispusīgo dizainu. J6 desmit gadu pieredze ir apvienota ar visjaunākajām tehniloģijām. Rezultātā ir radīts kafijas automāts, kas piedāvā baudījumu visām sajūtām: ar plašu, reibinoša aromāta kafijas dzērienu klāstu, pašsaprotamu vadību, perfektu, TÜV-sertificētu higiēnu kā arī neatkārtojamu dizainu un augstākās kvalitātes materiāliem, kas apstrādāti atbilstoši Šveices precizitātes standartiem.

Vispārējie parametri
Ieteicamā izmantošana mājās / birojā
Preces tips kafijas automāti
Kafijas automāta veids automātiskie kafijas automāti
Kafijas dzērieni
Pagatavo ar vienu pieskārienu kafijaEspressoEspresso MacchiatoLatte MacchiatoCappuccinoFlat Whiteristrettopienskarsts ūdens
Izmantojamo kafiju veidi pupiņu kafijamalta kafija
Vienlaicīgi pagatavojamo dzērienu skaits 2
Individuāli iestatāmi kafijas dzērieni 13
Kafijas dzērienu tilpums uzstādāms ūdens daudzums
Kafijas dzērienu receptes saglabā, kopē un pielāgo dzērienus
Tehnoloģijas
Kafijas dzirnavu tips Daudzlīmeņu AromaG3
Kafijas dzirnavu skaits 1
Ekstrakcijas process pulsa ekstrakcijas process (P.E.P.©)inteliģentā kafijas aromāta ekstrakcijas sistēma (I.P.B.A.S.©)I.W.S® ar filtra elementu
Piena sistēma JURA smalku putu tehnoloģijaHP3
Enerģijas taupīšana enerģijas taupīšanas režīms (E.S.M. ©)Zero-Energy Switchuzstādāms izslēgšanās laiksstrāvas padeves slēdzis
Funkcionalitāte
Pagatavošanas bloka tilpums 5 - 16 g
Kafijas maluma pakāpes individuāli pielāgojamas
Kafijas stipruma pakāpes 10
Kafijas sprauslu skaits 2
Kafijas sprauslu augstums 65 - 111 mm
Platumā regulējamas kafijas sprauslas 20 - 50 mm
Cappuccino sprauslas augstums 110 - 153 mm
Karstā ūdens temperatūras pakāpes 3
Karstā ūdens padeves krāna augstums 110 - 153 mm
Pupiņu tvertņu skaits 1
Pupiņu tvertnes tilpums 250 g
Maltās kafijas tvertņu skaits 1
Ūdens tvertnes tilpums 2.1 l
Kafijas biezumu tvertne <small>(porcijas)</small> 16
Vadības rīki daudzfunkcionālais vadības slēdzis
Papildus funkcionalitāte notekpaplātes kontrolewireless readysildelements – termobloksmaltās kafijas atpazīšana, kafijas izvēles daudzveidībaidzintara krāsas tasītes izgaismojumsbalts tasītes izgaismojumsskaņas izolācijaapkopes statusa indikatorsbezvadu savienojums ar J.O.E.<small><sup>®</sup></small>integrētа uzglabāšanas tvertneparāda pagatavoto dzērienu skaitu katram dzērienam
Piemērotie ūdens filtri CLARIS Smart
Apkopes programmas integrēta piena sistēmas tīrīšanas programmaintegrētas skalošanas, tīrīšanas un kaļķakmens noņemšanas programmasapkopes statusa attēlojums
Dizains un materiāli
Displejs TFT krāsu
Кrāsa Piano White
Tehniskie raksturlielumi
Maksimālā jauda 1450 W
Enerģijas patēriņš < 0.01 W - gaidīšanas režīmā
Ūdenssūkņa spiediens 15 bar
Izmēri <small>(platums, augstums, dziļums)</small> 28.50 cm x 34.20 cm x 43.30 cm
Kabeļa garums 1.1 m
Svars 10.9 kg

Ūdens filtra maiņa

Pateicoties iebūvētajai RFID (Radio-frekvences identifikācija) mikroshēmai, CLARIS Smart nepārtraukti ieraksta informāciju par filtra izmantošanu un brīdina lietotāju, kad filtra kapacitāte ir pārsniegta. Kafijas automāts automātiski atpazīst CLARIS Smart un caur to automātiski virza ūdeni.

Kafijas automāta atkaļķošana

Kaļķakmens ir lielākais ienaidnieks jebkurai ierīcei, kurā izmanto ūdeni. Izmantojiet tikai JURA atkaļķošanas tabletes, kas maigi notīra kaļķakmeni, lai pagarinātu jūsu kafijas automāta izmantošanas ilgumu.

Kafijas automāta tīrīšana

Tīrīšana pagarina jūsu kafijas automāta izmantošanas ilgumu un saglabā kafiju augstākajā kvalitātē. Izmantojiet tikai JURA tīrīšanas tabletes, kas īpaši veidotas tīrīšanas programmas nolūkiem.

Kafijas automāta piena sistēmas tīrīšana

Ir viegli piena sistēmas dubultās padeves teknes saglabāt higiēnisku un nodrošināt nevainojamu tās darbību. Neizmirstiet katru dienu iztīrīt piena sistēmu, ja gatavošanā ticis izmantots piens. Tas prasa tikai apmēram divas minūtes. Izmantojiet tikai JURA piena sistēmas tīrītāju, kas īpaši izstrādāts piena sistēmas tīrīšanai.

Sīkdatņu izmantošanas politika
Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni. Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.