Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Barista TS

-13% Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Barista TS
Vispārējie parametri
Kafijas automāta veidsautomātiskie kafijas automāti

Caffeo Barista mājai

Īsts Barista perfekti pārzina kafijas pagatavošanas noslēpumus - no Ristretto līdz Flat White.

Viņš zina, kādā kārtībā, saskaņā ar sākotnējo recepti, tasītē jāpievieno sastāvdaļas un atcerēsies Jūsu kafijas receptes. MELITTA CAFFEO Barista TS ieviesīs Jūsu mājās īstenu kafijas dažādību. 18 itāļu kafijas receptes, elegants dizains un lietošanas ērtums - patiesa kafijas baudīšana.

Receptes

Receptes

Kā īstenam gardēdim, jums, protams, patīk palutināt sevi ar dažādām kafijas variācijām: klasisku espresso, izmeklētu Flat White vai karstu Americano. Ar jauno kafijas automātu MELITTA CAFFEO Barista TS, jūs viegli varat pagatavot jebkuru no 18 ieprogrammētām ipašām kafijas receptēm un patiesi iegremdēties kafijas baudīšanas svētlaimē.

 

Oriģināls gatavošanas process

Oriģināls gatavošanas process

Know-how no Barista: kafijas pagatavošana pieprasa pievienot sastāvdaļas noteiktā secībā. Piemēram, lai sagatavotu Latte Macchiato, espresso pievieno tūlīt pēc piena un piena putu pievienošanas, kas veido plānu slānī starp pienu un putām.

 

Automātiska kafijas pupiņu izvēle

Automātiska kafijas pupiņu izvēle

Īsts gardēdis jūt atšķirību starp dzērieniem, kas izgatavoti no dažādām pupiņām. Katra kafijas šķirne atšķiras ar savu izcelsmi, grauzdēšanu, aromātu, krēmīgumu, garšu un daudzi ko citu. Pateicoties divkameru konteineram un automātiskai kafijas pupiņu izvēlei, automāts pats izvēlēsies pupiņas, kas ir vispiemērotākā jūsu dzērienam.

 

Pupiņu pieejamības kontrole konteinerā

Pupiņu pieejamības kontrole konteinerā

Pateicoties kontroles mehānisma esamībai pupiņu tvertnē, kafijas automāts MELITTA CAFFEO Barista TS savlaicīgi informē Jūs par atlikušo pupiņu daudzumu. Tāpēc, jūs vienmēr savlaicīgi varat pievienot pupiņas, lai automāts nedarbotos tukšgaitā.

 

Koncepcija "Touch & Slide"

Koncepcija "Touch & Slide"

Jaunā vadības koncepcija "Touch & Slide" estētu sirdīm liks pukstēt straujāk pateicoties lakoniiskam dizainam, vieglai navigācijai un ērtai ekspluatācijai.

 

Dzērienu izvade no vienas sprauslas

Dzērienu izvade no vienas sprauslas

MELITTA CAFFEO Barista TS ir tikai viena izvades sprausla. Zem tās Jūs varat ne tikai ievietot nelielu tasīti, bet pat līdz 14 cm augstu glāzi. Pateicoties tam, ka piena sistēma ir integrēta izvades blokā, Jums dzēriena gatavošanas laikā tases vairs nav jāpārvieto.

 

Gatavošana divās tasītēs vienlaicīgi

Gatavošana divās tasītēs vienlaicīgi

MELITTA CAFFEO Barista TS visus kafijas dzērienus sagatavo, nospiežot vienu pogu, pat ja jūs vēlaties vienlaicīgi gatavot 2 tases savu iecienītāko dzērienu. Izbaudiet sarežģītu kafijas dzērienu, piemēram, Latte Macchiato vai kapučīno gatavošanu divatā.

 

Vieglā tīrīšana ar tvaiku

Vieglā tīrīšana ar tvaiku

Papildus intensīvajai piena sistēmas tīrīšanai, vieglā tīrīšana ar tvaiku nodrošina ātru un higiēnisku tīrīšanu. Tās automāta daļas, kas nonāk saskarē ar pienu, tiek mazgātas ar karstu ūdeni un pēc tam apstrādātas ar karstu tvaiku. Funkcija nostrādā automātiski vai to var palaist, kad Jūs manuāli pēc katras piena lietošanas reizes.

 

Funkcija "My Memory Coffee"

Ar funkciju "My Memory Coffee" Jūs varat iepriekš ieprogrammēt sava iecienītākā kafijas dzēriena recepti. 4 cilvēki var iestatīt un saglabāt 4 dzērienu variantus kafijas baudīšanai pēc individuālas receptes. Turklāt, Jūs varat saglabāt individuālus uzstādījumus, piemēram, kafijas stiprumu, vārīšanas temperatīru, gatavā dzēriena, kafijas, piena vai putu apjomu.

 

Enerģijas taupīšanas rezīms

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Barista TS ir aprīkots ar automātiskās izslēgšanās funkciju, nospiežot pogu "0 vatu" un enerģijas taupīšanas režīmu, kas ļauj samazināt enerģijas patēriņu līdz minimumam. Tas ir droši videi - un jūsu makam.

Vispārējie parametri
Kafijas automāta veidsautomātiskie kafijas automāti

Pievieno savu atsauksmi par šo preci!

Piezīme: HTML formāts netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu!
    Slikts           Labs

Captcha
  • Modelis: F750
  • Lojalitātes punkti: 1035
  • Pieejamība: Ir veikalā
  • 1035.00 €
  • 899.00 €
  • Bez PVN: 742.98 €

Lai iegādātos šo preci, izvēlies parametrus

Šo kafijas automātu var arī nomāt bez maksas. Uzzināt vairāk!