Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni.
Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu.
Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.

Mums jauns veikals!

Posted by ATAR 15.08.2016 0 Comment(s) Aktualitātes,

      

Šis mēnesis mums ir bijis ļoti aktīvs un esam pabeiguši labiekārtot veikalu jaunajās telpās Rīgā, Visvalža ielā 7

Mēs Visvalža ielā 7 mitinājāmies jau salīdzinoši sen, taču nule kā esam labiekārtojuši citas, plašākas telpas un izveidojuši pieklājīgu veikalu ar ieeju no ēkas fasādes puses. Kafijas automātu servisa telpas, arīdzan, mums ir plašākas un birojs ērtāks, līdz ar to ir pieaugušas mūsu iespējas apkalpot Jūs operatīvāk un kvalitatīvāk.

Veikalā izvietoti divi stendi ar mūsu lielāko kafijas automātu ražotāju JURA un MELITTA produkciju, protams, neaizmirstot mūsu pašu galveno produkciju - īpaši kvalitatīvi grauzdētu kafiju.

Gaidīsim Jūs ciemos!

Jūsu ATARkafija.lv