Izvēlne
Pasūtījumu grozs

Noma pasākumiem! Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Ci

Noma pasākumiem! Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Ci
Noma pasākumiem
Noma pasākumiem! Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Ci
  • Pieejamība: Ir veikalā
  • Modelis: E970
  • Svars: 9.30 kg
  • Iepakojuma izmērs: 39.00 cm x 42.00 cm x 60.00 cm
36.30 €
Bez nodokļa: 30.00 €
Kafijas automāta nomas maksa: 36.30 € par 3 dienām
Minimālais nomas termiņš: 3 dienas
Cena par papildus nomas termiņu: 1.21 € par papildus dienu
Maksa par piegādi | uzstādīšanu | noņemšanu: 9.68 € (8.00 € bez PVN)
Apmaksas veids: Priekšapmaksa

Kafijas automāts ar intelektu

Izveidot savu kafijas recepti - tā ir unikāla iespēja īstiem kafijas cienītājiem.

Kafijas automātu MELITTA CAFFEO Ci vienkārši programmēt, lai atbilstu četru cilvēku individuālām vēlmēm. Pateicoties funkcijai "Mana kafija", piemēram: stiprumu, temperatūru, kafijas un piena tilpumu, kā arī piena putu daudzumu var uzglabāt personīgajā lietotāja profilā kafiju un izmantot pēc vajadzības. Turklāt, jo īpaši attiecībā uz diviem kafijas mīlētājiem, ar kafijas automātu MELITTA CAFFEO Ci vienlaikus var pagatavot 2 tasītes kafijas, piespiežot tikai vienu pogu.

 

Funkcija "Mana kafija"

Funkcija "Mana kafija"

Vai Jums patīk spēcīgs espresso vai gardu putu latte macchiato - MELITTA CAFFEO Ci atcerēsies katru Jūsu iecienītāko garšu!

Ar funkciju "Mana kafija" Jūs varat iepriekš ieprogrammēt sava iecienītākā kafijas dzēriena recepti. 4 cilvēki var iestatīt un saglabāt 4 dzērienu variantus kafijas baudīšanai pēc individuālas receptes.

Oriģināls gatavošanas process

Oriģināls gatavošanas process

MELITTA CAFFEO Ci garantē patiesu kafijas dzeršanas baudu. Dažādu kafijas dzērienu paagatavošana, it kā to darītu ar profesionāls barista! MELITTA CAFFEO Ci gatavo kapučīno un Latte Macchiato pēc klasiskās receptes, ievērojot visas proporcijas.

Gatavošana divās tasītēs vienlaicīgi

Gatavošana divās tasītēs vienlaicīgi

MELITTA CAFFEO Ci visus kafijas dzērienus sagatavo, nospiežot vienu pogu, pat ja jūs vēlaties vienlaicīgi gatavot 2 tases savu iecienītāko dzērienu. Izbaudiet sarežģītu kafijas dzērienu, piemēram, Latte Macchiato vai kapučīno gatavošanu divatā.

Pupiņu konteiners

Pupiņu konteiners

Lai ideāli piemērotos, gatavojot dažādus kafijas dzērienus, MELITTA CAFFEO Ci ir aprīkotis ar konteineru divu veidu pupiņām. Vienā nodalījumā Jūs varat turēt pupiņas Jūsu rīta Americano, savukārt otrā - pupiņas pēcpusdienas espresso sagatavošanai. Turklāt, īpašs nodalījums paredzēts kafijas biezumiem.

Vienkārša navigācija

Vienkārša navigācija

Vienkārša izvēlnes lietošana un intuitīva vadība. Pogas izgaismojums norāda dažādas iespējas. Grozāms slēdzis ļauj viegli pārvietoties pa izvēlni. Teksta displejs parāda skaidrus norādījumus - no kafijas pagatavošanu līdz automātiskās tīrīšanas programmas palaišanai.

Piena sistēma

Piena sistēma

MELITTA CAFFEO Ci piena sistēmā garantē atbilstību visiem higiēnas standartiem. Jūs varat pilnībā atslēgt automātiskās tīrīšanas programmu un piena sistēmu mazgāt ar rokām vai trauku mazgājamā mašīnā. Turklāt MELITTA CAFFEO Ci aprīkots 1l pienu konteineru. Tas viegli iederēsies jebkurā ledusskapī un ļaus Jums jebkurā laikā baudīt kafiju ar pienu.

Dzērienu izvade no vienas sprauslas

Dzērienu izvade no vienas sprauslas

Visa veida kafijas dzērieniem MELITTA CAFFEO Ci ir tikai viena izvades sprausla. To var pacelt un nolaist, un zem tās Jūs varat ne tikai ievietot nelielu tasīti, bet pat līdz 14 cm augstu glāzi. Pateicoties tam, ka piena sistēma ir integrēta izvades blokā, Jums dzēriena gatavošanas laikā tases vairs nav jāpārvieto.

Viegla tīrīšana

Viegla tīrīšana

Ar programmu "Vieglā tīrīšana" piena sistēma attīrās ātri un efektīvi. Tās automāta daļas, kas nonāk saskarē ar pienu, tiek mazgātas ar karstu ūdeni un pēc tam apstrādātas ar karstu tvaiku. Programmu "Vieglā tīrīšana" var palaist tad, kad nepieciešams vai arī tad, Kad Jūs vēlaties - MELITTA CAFFEO Ci Jums par to automātiski atgādinās pēc katras piena lietošanas reizes.

Enerģijas taupīšanas iespējas

MELITTA CAFFEO Ci ir pievilcīgs ne tikai ar savu eleganto dizainu un inteliģentām tehnoloģijām, bet prot arī ekonomēt elektrību. MELITTA CAFFEO Ci ir aprīkots ar automātiskās izslēgšanās funkciju, nospiežot pogu "0 vatu" un enerģijas taupīšanas režīmu "Enerģijas taupīšanas režīms", kas ļauj samazināt enerģijas patēriņu līdz minimumam. Tas ir droši videi - un jūsu makam.

Noņemams vārīšanas bloks

Noņemams vārīšanas bloks Jūsu kafijai vienmēr nodrošina lielisku kvalitāti. Vienkārši izņemiet bloku no kafijas automāta un noskalojiet to zem tekoša ūdens. Tādējādi, vārīšanas bloks  neuzkrāj nogulsnējumus, kas varētu nelabvēlīgi ietekmēt Jūsu kafijas garšu.

Ūdens filtrs

Kafijas automātam MELITTA CAFFEO Ci piemērots ūdens filtrs MELITTA Claris. Attīrīts ūdens garantēs Jūsu kafijai lielisku garšu. Arī MELITTA CAFFEO Ci ir papildu aizsardzība pret apkaļķošanos.

Vispārējie parametri
Kafijas automāta veidsautomātiskie kafijas automāti
1
false
false
true
Noņemt komplektu
Mainīt komplektu
tr
Sīkdatņu izmantošanas politika
Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni. Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.