Tēja

Tēja ir veselīgs dzēriens, kas tonizē, ārstē, nomierina vai sniedz organismam enerģiju. Tā uzlabo un aktivizē vielmaiņu, optimizē iekšējo orgānu darbību, uzlabo darbaspējas un izvada no organisma toksīnus.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Baltā tēja GREENFIELD Mango Delight, 25 x 1.8 g

 GREENFIELD "Mango Delight" teja (25x1.8g)Sastāvs: baltā tēja, kaltēti āboli, mango gabaliņi, dabīgam identisks mango aromatizētāja  ..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Melnā tēja GREENFIELD Barberry Garden, 25 x 1.5 g

Indijas melnā tēja, hibiskus, bārbeles ogas, rudzupuķes ziedlapiņas, dabīgam identisks bārbeles aromatizētājs ..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Melnā tēja GREENFIELD Classic Breakfast, 25 x 2 g

 GREENFIELD Classic Breakfast melnā Indijas tēja no Assama"GREENFIELD Classic Breakfast" atklāj visu to, ar ko ir īpašas tējas, kas ir vāktas slavenajās Assama plantācijas - sūra, sulīga garša, uzlējuma dzīvais spīdums un izteikts "uzmundrinošs" ..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Melnā tēja GREENFIELD Easter Cheer, 25 x 1.5 g

 GREENFIELD Easter Cheer Indijas melnā tēja ar verbenu, citrusu un karameļu aromātuLieliskās Indijas labāko plantāciju melnās tējas viss dabas spēks un dziļums, īstenojas daudzpusīgā "GREENFIELD Easter Cheer" buķetē. Piesātinātā , bet maigā garša spēlē ar lielu daudzumu..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Melnā tēja GREENFIELD Lemon Spark, 25 x 1.5 g

Sastāvs: Ceillonas melnā tēja, citronzāle, citronu un apelsīnu miziņas, dabīgs citrona aromatizētājs. ..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Melnā tēja GREENFIELD Spring Melody, 25 x 2 g

GREENFIELD melnā tēja "Spring Melody" 25x2 grGREENFIELD Spring Melody Indijas melnā tēja ar smaržīgām zālēm un augļu aromātuPatīkams sūrums, kas piemīt Indijas tējas dārgajām šķirnēm, mārsila sīvā nokrāsa un mētras vēsā pieskaņa rada neatkārtojamo "GREENFIELD spring m..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Zaļā tēja GREENFIELD Flying Dragon, 25 x 2 g

 GREENFIELD Flying Dragon zaļā Ķīnas tēja no HunaņasĶīnas zaļai tējai, vāktai kalnos, ir īpaša garša. Tējas krūmi šeit dod nelielas maigas lapas, kas pēc pārstrādāšanas iegūst sudrabainu nokrāsu. Tēja "GREENFIELD Flying Dragon" valdzina ar maigu gar..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Zaļā tēja GREENFIELD Green Melisa, 25 x 1.5 g

 GREENFIELD Green Melissa zaļā Ķīnas tēja ar melisas, mētras un citrona aromātuDabīgā kompozīcija "GREENFIELD Green Melissa" apvieno lielisko Ķīnas zaļo tēju un smaržīgās zāles. Dabīgais citronu melisas aromāts kombinējumā ar tējas sīvo garšu un vieglo mētras asumu rada..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Zaļā tēja GREENFIELD Honey Rooibos, 25 x 1.5 g

 GREENFIELD Honey Roobos dienvidāfrikas zaļu roibos tēja ar medus garšu un aromātuMedus pieskaņas "GREENFIELD Honey Rooibos" uzsver dabisku saldenu niansi un vieglu, svaigu dabas buķetes aromātu. Nesatur kofeīnu, ir dabīgs antioksidants ..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Zaļā tēja GREENFIELD Jasmine dream, 25 x 2 g

 Zaļā Ķīnas jasmīnu tēja no Juņnaņas • Juņnaņas provincē jasmīna ziedēšanas laiks sakrīt ar pirmo slavenās Juņnaņas tējas novākšanu. • “GREENFIELD Jasmine Dream” radīta no maigām tējas lapiņām, samaisītām ar baltā jasmīna ziedlap..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Zaļā tēja GREENFIELD Lotus Breeze, 25 x 1.5 g

 Zaļā tēja, piparmētru lapas, lotusa ziedu aromātviela identiska dabīgai."Ir daudz puķu, kuras ir cienīgas apbrīna, - uz zemes un ūdens, uz zāles un kokiem - bet ir tikai viens, kurš man patīk to izmazgājas ar caurspīdīga ūdens ņirbu ". Šos vārdus uzraks..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Zaļā tēja GREENFIELD Tropical Marvel, 25 x 2 g

 Zaļā tēja, upeņu lapas, žāvēti āboli, citronzāle, ingvers, ananāsu aromatizētājs.  ..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Zāļu tēja GREENFIELD Camomille Meadow, 25 x 1.5 g

 GREENFIELD Camomile Medow zāļu tēja ar liči garsū un aromātuMaigā ziedu garša "GREENFIELD Camomile Medow" kumelīšu tējas buķetē atdzīvināta ar smaržīgās melisas smalkām pieskaņām. Negaidīts akcents - liči nekautrīgais un dzīvespriecīgais aromāts - rada valdzino&..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Zāļu tēja GREENFIELD Creamy Rooibos, 25 x 1.5 g

 Sastāvs: rooibos, citrona sorgo, apelsīna miziņas, apelsīna un vaniļas aromātvielas identiskas dabīgajām.Etnisks dzēriens, kuru gatavo vārot sausas lapas no Rooibos krūma, kas aug Dienvidāfrikā. Tējai piemīt dabiska salda garša ar medus aromātu.Labās Cerības raga Cedarberg k..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €

Zāļu tēja GREENFIELD Festive Grape, 25 x 2 g

 GREENFIELD festive Grape zāļu tēja ar vīnogu garšu un aromātuLieliskais trio - ābols, mežroze un hibiskus - sastāda "GREENFIELD Festive Grape" tējas pamatu. Žāvēto ābolu smalkais saldums skan unisona ar maigo mežrozes garšu, bet pikanto hibiskusa skābumu piesāti..

2.02 € Bez PVN: 1.67 €