Izvēlne
Pasūtījumu grozs

Ūdens filtrs JURA CLARIS PRO Smart, 1 gab.

Ūdens filtrs JURA CLARIS PRO Smart, 1 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS PRO Smart, 1 gab.

Inteliģents ūdens filtrs

Efektīva kaitīgo vielu filtrācija vienmēr nodrošina optimālu ūdens kvalitāti


Kafijā ir 98% ūdens. Tādēļ augstākās kvalitātes ūdens ir būtisks, lai sniegtu pēc iespējas labāku kafijas baudījumu.

JURA piedāvātie CLARIS Pro Smart filtri ir revolucionāri ūdens attīrīšanā. Pirmo reizi pateicoties modernajai RFID (radio frekvenču identifikācijas) tehnoloģijai kafijas aparāts spēj uzturēt nepārtrauktu komunikāciju ar filtru. Tas atpazīst, vai filtrs ir ievietots un automātiski aktivizē atbilstošu režīmu. Tas nepārtraukti ievāc informāciju par filtra izmantošanu un brīdina lietotāju, ja filtra kapacitāte ir beigusies. Tas ne tikai atvieglo filtra nomaiņu, bet ļauj arī CLARIS Pro Smartsasniegt optimālo efektivitāti.

  • Pieejamība: Ir veikalā
  • Lojalitātes punkti: 33
  • Modelis: 72819
  • Iepakojuma izmērs: 5.00 cm x 5.00 cm x 20.00 cm
35.08 €
Bez nodokļa: 28.99 €

Piemērots visiem ūdens tipiem

CLARIS Pro Smart darbojas atbilstoši profesionālajam pieplūdes principam un vienmēr filtrē tikai precīzi konkrētajam gadījumam nepieciešamo ūdens daudzumu. Pateicoties inovatīvajai formulai filtra kārtridži ir ideāli piemēroti krāna ūdenim visā pasaulē. Modificētās granulas vienmēr atfiltrēs kaļķakmeni līdz optimālajam līmenim (pat ja ūdens cietība ir zema) un samazinās visu kaitīgo vielu daudzumu efektīvāk nekā līdz šim. Garšas pilnībai nepieciešamās minerālvielas un fluorīdi tiek pilnībā saglabāti ūdenī. Kaļķakmens optimāla stabilizācija un efektīva kaitīgo vielu filtrācija vienmēr nodrošina optimālu ūdens kvalitāti perfektai kafijas garšai. 

Pareizi lietojot, CLARIS pilnībā atbrīvo no atkaļķošanas nepieciešamības. Tas atvieglo aparāta lietošanu un ietaupa jūsu vērtīgo laiku. Tīras caurules, sildīšanas elementi un sūkņi bez kaļķa nogulsnēm acīmredzami palielina jūsu automātiskās kafijas ierīces kalpošanas laiku un atgūt saglabāt tās vērtību.

Tikai oriģinālie CLARIS filtru kārtridži ir precīzi savietojami ar JURA automātiskajām ierīcēm attiecībā uz uzstādījumu un caurplūdi. Pārliecinieties un pārbaudiet, vai uz nopirktajiem filtriem ir JURA kvalitātes zīmogs. Jūs sapratīsiet, ka tas ir to vērts.

*CLARIS PRO Smart paredzēts šādiem automātiem ar inteliģento ūdens sistēmu (I.W.S.®):

  • JURA GIGA X8
  • JURA X8
  • JURA X6
  • JURA WE6
  • JURA WE8
Vispārējie parametri
Preces tipskafijas automātu kopšanas līdzekļi
Kopšanas līdzekļa veidsūdens filtri
1
false
false
true
Noņemt komplektu
Mainīt komplektu
tr
Sīkdatņu izmantošanas politika
Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni. Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.