Izvēlne
Pasūtījumu grozs

Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart mini, 1 gab.

Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart mini, 1 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart mini, 1 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart mini, 1 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart mini, 1 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart mini, 1 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart mini, 1 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart mini, 1 gab.

Piemērots visiem krāna ūdens tipiem

Augstākās kvalitātes ūdens vislabākajai kafijas pieredzei


 

  • Pieejamība: Ir veikalā
  • Lojalitātes punkti: 12
  • Modelis: 24102
  • Iepakojuma izmērs: 5.00 cm x 5.00 cm x 20.00 cm
13.99 €
Bez nodokļa: 11.56 €

Inteliģentais ūdens filtrs

Kafija ir 98% ūdens. Tādēļ, lai veidotu vislabāko kafijas pieredzi ļoti būtisks ir augstākās kvalitātes ūdens. JURA radītais CLARIS Smart pilnībā izmaina ūdens filtrāciju. Pirmo reizi, pateicoties modernajai RFID (Radio-Frekvences Identifikācijas) tehnoloģijai, kafijas automāts var nepārtraukti sazināties ar filtru. Tas atpazīst, kad filtrs ir ielikts un automātiski aktivizē attiecīgo režīmu. Tas uzkrāj informāciju par filtra lietošanu un ziņo lietotājam kad filtra kapacitāte ir beigusies. Tas ne tikai padara filtra mainīšanu vieglāku kā jebkad, bet arī ļauj CLARIS Smart sasniegt optimālu efektivitāti.

Piemērots visiem krāna ūdens tipiem

CLARIS Smart darbojas pēc profesionāla augšupejošas plūsmas principa un vienmēr izfiltrē tieši tik daudz ūdens, cik nepieciešams katrai pagatavošanas reizei. Pateicoties jaunatklātai formulai, filtra elementi ir ideāli piemēroti krāna ūdenim jebkurā vietā pasaulē. Modificētās granulas vienmēr izfiltrē kaļķi līdz optimālam līmenim (pat ja ūdens cietība ir zema) un samazina kaitīgo vielu klātbūtni vēl efektīgāk, kā jebkad iepriekš. Ūdenī pilnībā tiek saglabātas minerālvielas un fluorīdi, kas ir svarīgi un nepieciešami pilnvērtīgai garšas attīstībai. Optimāla kaļķakmens stabilizācija un efektīva kaitīgo vielu filtrācija vienmēr nodrošina izcilu ūdens kvalitāti perfektai kafijas tasītei.

Automātiska filtra atpazīšana

Lai filtrs un kafijas automāts varētu sazināties, JURA izmanto modernu RFID tehnoloģiju. Visi automāti ar inteliģento ūdens sistēmu (I.W.S.®) nosaka, kad filtrs ir ievietots, automātiski pārslēdzas uz filtrēšanas režīmu, un sāk skalošanas procesu. Kad filtra kapacitāte ir gandrīz izmantota, automāts aicina lietotāju to nomainīt. Ja filtru nenomaina, automāts aktivizē atkaļķošanas režīmu. Pēc noteikta izmantošanas reižu skaita lietotāju aicina atkaļķot automātu. To var paveikt tikai ar izņemtu filtru, lai novērstu pārpratumu dēļ radušos lietotāja kļūdu risku.

*CLARIS Smart paredzēts šādiem automātiem ar inteliģento ūdens sistēmu (I.W.S.®):

  • JURA ENA8
Vispārējie parametri
Preces tipskafijas automātu kopšanas līdzekļi
Kopšanas līdzekļa veidsūdens filtri
1
false
false
true
Noņemt komplektu
Mainīt komplektu
tr
Sīkdatņu izmantošanas politika
Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni. Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.