Kafijas automāti ➦ Automātiskie kafijas automāti ➦ MELITTA

Kafijas automāti Melitta Jūsu uzņēmuma birojam, kafejnīcai vai mājām.

Lieliskas cenas visiem mūsu MELITTA kafijas automātiem.

Piedāvājam kafijas automātus jebkurai gaumei - gan vienu no mazākajiem kafijas automātiem pasaulē - Melitta Caffeo Solo, gan arī īstu baristu Jūsu virtuvē - Melitta Caffeo Barista TS.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Solo

Koncentrācija uz garšas sajūtāmVienkāršs dizains, kompakts izmērs un ērta vadība.Tas viss, lai gūtu baudu no svaigi maltām kafijas pupiņām ar mīkstām, samtainām kafijas putiņām, kas kūst uz mēles.Noteiktība un kompaktums20 cm plats, 32,5 cm augsts, 45,5 cm dziļ&scar..

no 354.00 € Bez PVN: no 292.56 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Solo & milk

Brīnišķīgs kafijas un piena apvienojumsMaksimālai baudai no svaigi maltām kafijas pupiņām ar gaisīgu piena putu kārtiņu.Vienkāršs dizains, kompakts izmērs un ērta vadība. Noteiktība un kompaktums20 cm plats, 32,5 cm augsts, 45,5 cm dziļš - ..

454.00 € Bez PVN: 375.21 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Solo & Perfect Milk

Ātrai un vieglai piena putu izveideiVairāku godalgu ieguvušais MELITTA CAFFEO Solo & Perfect Milk kafijas automāts ir aprīkots ar jaunu kapučinatoru, kas pārvērš pienu putu gatavošanu bērnu spēlē. Noteiktība un kompaktums20 cm plats, 32,5 cm aug..

472.00 € Bez PVN: 390.08 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Passione

Īsts brīnums, kas ļauj ne tikai baudīt svaigi pagatavotu kafiju, bet arī ietaupa vietu.Izbaudiet kafijas dzeršanas prieku ar jaunu, kompaktu izmēru - jaunais kafijas automāts MELITTA CAFFEO Passione ar īpašu sistēmu MELITTA Best Aroma System®.CAFFEO Passione iespaido ar sav..

no 534.00 € Bez PVN: no 441.32 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Passione OT

Kafijas bauda ar vienu pogas pieskārienuLatte Macchiato, kafijas krējums, kapučīno, espresso, ristretto, lungo un daudzi citi - tagad visi šie brīnišķīgie kafijas dzērieni, piena putas un karstā ūdens ir pieejams ar vienu pogas pieskārienu.Vienīgais, kas Jums nepieciešam..

692.00 € Bez PVN: 571.90 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Ci

Kafijas automāts ar intelektuIzveidot savu kafijas recepti - tā ir unikāla iespēja īstiem kafijas cienītājiem.Kafijas automātu MELITTA CAFFEO Ci vienkārši programmēt, lai atbilstu četru cilvēku individuālām vēlmēm. Pateicoties funkcijai "Mana kafija", piemēram: stiprumu, tem..

845.00 € Bez PVN: 698.35 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Barista TS

Caffeo Barista mājaiĪsts Barista perfekti pārzina kafijas pagatavošanas noslēpumus - no Ristretto līdz Flat White.Viņš zina, kādā kārtībā, saskaņā ar sākotnējo recepti, tasītē jāpievieno sastāvdaļas un atcerēsies Jūsu kafijas receptes. MELITTA CAFFEO Barista TS ieviesīs Jū..

no 1035.00 € Bez PVN: no 855.37 €