ATAR kafijas pupiņas

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Kafijas pupiņas ATAR VIA D' ROSSO, 1 kg

VIA D' ROSSO - augstākās kvalitātes arabikas un robusta kafijas pupiņu maisījums, grauzdēts pēc senām itāļu tradīcijām. Stiprs, tomēr maigs, kremīgs un labi sabalansēts maisījums ar neatkārtojamu garšu un samtainām putiņām, Īpaši piemērots profesionālai lietošanai. ..

14.10 € Bez PVN: 11.65 €

Kafijas pupiņas ATAR PRESIDENT, 1 kg

Pupiņu kafija ATAR PRESIDENT 1kgVīnes grauzdējums (vidējs). Maisījums no labākām Centrālamerikas, Brazīlijas un Āfrikas arābikas šķirnēm. Rūpīgi atlasītas pēc vairākiem parametriem, tās maksimāli nodod savas lieliskās īpašības: neatkārtojamu garšu bez skābumiņa, patīkam..

15.20 € Bez PVN: 12.56 €

Kafijas pupiņas ATAR EXTRA BAR, 1 kg

Kafijas pupiņas ATAR EXTRA BAR (Itālijas grauzdējums)Maisījums no stipri grauzdētām arābikas un robustas šķirnēm. Liels robustas daudzums piešķir šim maisījumam piesātinājumu, lielas putiņas un noturīgu garšu. Šī kafija domāta tiem, kas dod priekšroku k..

16.20 € Bez PVN: 13.39 €

Kafijas pupiņas ATAR PROFESSIONAL, 1 kg

Kafijas pupiņas ATAR PROFESSIONAL (Vīnes – vidējs grauzdējums)PROFESSIONAL – šī ir kafijas harmonijas formula. Tai piemīt neatkārtojama garša. Sabalansēts, biezs dzēriens ar neparasti smalku aromātu. Viegls kafijas PROFESSIONAL skābumiņš veido lielisku harmoniju..

16.50 € Bez PVN: 13.64 €

Kafijas pupiņas ATAR ESPRESSO, 1 kg

Kafijas pupiņas ATAR ESPRESSO (Stiprs grauzdējums)Stipra grauzdējuma kafija tradicionālā Ziemeļu Itālijas stilā. Maiga, ļoti aromātiska kafija ar biezām putiņām. Kolumbijas arābika Ekselso piešķir tai ļoti maigu garšu. Šī kafija sagādās baudu pat visprasīgākajiem espresso c..

16.70 € Bez PVN: 13.80 €

Kafijas pupiņas ATAR PREMIUM, 1 kg

Kafijas pupiņas ATAR PREMIUMKafijai piemīt maiga, izsmalcināta garša un aromāts. Maisījums no labākām Āfrikas un Latīņamerikas arābikas šķirnēm piešķir šim dzērienam neatkārtojamu saldenu un skābenu garšu, kas ir raksturīga kafijas šķirnēm, kas tiek audz..

16.70 € Bez PVN: 13.80 €

Kafijas pupiņas ATAR VIA D' ARGENTO, 1 kg

Kafijas pupiņas ATAR VIA D' ARGENTOVidējs grauzdējums. Kafijas tasītē ietverta Spānijas kaisle. Kafijai ir stabilas putas, piesātināts aromāts ar tumšās šokolādes piegaršu. Lieliska garšas palete un sabalansēta buķete, kas atgādina vecu Burgundijas vīnu. ..

17.90 € Bez PVN: 14.79 €

Kafijas pupiņas ATAR ESPRESSO EXCLUSIVE, 1 kg

Kafijas pupiņas ATAR ESPRESSO EXCLUSIVEKafija īstiem kārumniekiem. Arābikas izlases šķirnes, kas sajauktas speciālās proporcijās, piešķir dzērienam izsmalcinātu, maigu un smalku garšu. Tā tiek panākta rūpīgi atlasot desmit augstkalnu arābikas šķirnes. EXCLUSIVE - tā i..

20.90 € Bez PVN: 17.27 €