Kafijas automātu piederumi

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Kafijas dzirnavas MELITTA Molino Jaunums

Kafijas dzirnavas MELITTA Molino

Svaigi malta kafija īstiem kafijas cienītājiemVai vēlaties smalki maltu kafiju stiprajam aromātiskajam espresso? Vai mazliet rupjāka maluma kafiju, kas paredzēta filtrētai kafijai? Ar Melitta Molino elektriskajām kafijas dzirnaviņām jūs varat samalt kafiju jebkurai vajadzībai. Jūs vara..

42.95 € Bez PVN: 35.50 €

Piena putotājs MELITTA Cremio Izpārdots

Piena putotājs MELITTA Cremio

Perfektas piena putas, nospiežot tikai vienu pogu!Va tā būtu Latte Macchiato, Cappuccino vai Café Frappé - ar Melitta® Cremio® jūs iegūsiet lieliskas piena putas! Pretpiedegšanas pārklājums visai piena tvertnei 3 palīgierīces dažādiem kafijas ..

59.95 € Bez PVN: 49.55 €

Piena dzesētājs DOMETIC My Fridge MF 5M

Lielisks mini ledusskapis piena dzesēšanai!Tilpums 5 litri Dzesē 20°C zemāk par apkārtējo temperatūru Piena trubiņu iespējams pieslēgt abās pusēs..

129.00 € Bez PVN: 106.61 €

Piena dzesētājs Nivona NICO 100 Jaunums

Piena dzesētājs Nivona NICO 100

Piena dzesētājs Nivona NICO 100. ..

150.00 € Bez PVN: 123.97 €

JURA krūzīšu sildītājs

Vislabāk kafija garšo, kad tā ir pasniegta karsta.Tieši tāpēc visi profesionāļi strādā ar pareizā temperatūrā sasildītām krūzītēm.Ja karsta kafija tiek pagatavota aukstā porcelāna krūzītē, liela daļa kafijas siltuma zūd. Iepriekš uzsildītā krūzītē kafijas aromāts pilnībā..

199.00 € Bez PVN: 164.46 €

JURA tasīšu sildītājs Z

JURA piedāvātais tasīšu sildītājs Z ir iekārta, kas ne tikai pilda visas vēlamās funkcijas, bet arī priecē skatu, jo tai ir eleganti izliektas formas un tā ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem.Tās divstāvu hromētā metāla novietnēs iespējams ietilpināt 24 espresso tasītes (diam...

719.00 € Bez PVN: 594.21 €