Kafijas automāti

Kafijas automāti birojiem, kafejnīcām un ikdienai.

Piedāvājam augstas kvalitātes kafijas automātus no labākajiem to ražotājiem. Nodrošinām ātru piegādi un kvalitatīvu apkalpošanu, kā arī kafijas automātu remontu.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Filtra kafijas automāts MELITTA ENJOY II

Nosaukums, kas runā pats par seviAr ENJOY® jūs vienkārši, lietojot kafiju, gūsiet lielāku baudu: modernu dizainu, pārdomātu funkcionalitāti, piemēram, patentētu funkciju AromaSelector® un izcilu kvalitāti par saprātīgu cenu. Patentēta AromaSelector® funkcijaNoņem..

34.20 € Bez PVN: 28.26 €

Filtra kafijas automāts MELITTA LOOK IV

Lieliska kafijaKafijas baudījums - ne tikai garšas, bet arī izskata estētika. Melitta® LOOK® jaunais dizains dos jums visu, ko vien vēlēsieties no filtra kafijas automāta.Patentēta AromaSelector® funkcijaNoņemams kafijas filtrs un grozāms filtra turēt..

42.80 € Bez PVN: 35.37 €

Filtra kafijas automāts MELITTA LOOK IV Selection

Ideāla izvēleMELITTA LOOK IV Selection pārsteidz ne tikai ar pagatavotās kafijas izcilo garšu, bet arī elegantiem nerūsējošā tērauda elementiem.Patentēta AromaSelector® funkcijaProgrammējams ūdens cietības līmenisNoņemams kafijas filtrs un grozāms filtra turēt..

46.80 € Bez PVN: 38.68 €

Filtra kafijas automāts MELITTA OPTIMA Glass Timer Izpārdots

Filtra kafijas automāts MELITTA OPTIMA Glass Timer

Dāvana kafijas gardēžiemOPTIMA Glass Timer parūpēsies par Jums un uzsāks kafijas pagatavošanu bez papildus pamudinājuma.Programmējams kafijas pagatavošanas procesa sākumsProgrammējami uzstādījumi četriem ūdens cietības līmeņiemIzbīdāms kafijas filtrsCaurspīdīga..

58.80 € Bez PVN: 48.60 €

Filtra kafijas automāts MELITTA LOOK IV Therm DeLuxe

Kafija visā tās krāšņumāLielisks izskats un augstas kvalitātes eleganti nerūsējošā tērauda elementi.Patentēta AromaSelector® funkcijaProgrammējams ūdens cietības līmenisNoņemams kafijas filtrs un grozāms filtra turētājsEleganti nerūsējošā tērau..

69.80 € Bez PVN: 57.69 €

Filtra kafijas automāts MELITTA AromaElegance DeLuxe

Jauna klase garšas pieredzēMELITTA AromaElegance DeLuxe ar novatoriskām funkcijām un ērtu lietošanu filtrētas nodrošina visaugstākos kafijas baudīšanas standartus. Pateicoties praktiskā taimera funkcijai, jūs modīsieties ar svaigas kafijas sma..

127.80 € Bez PVN: 105.62 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Solo

Koncentrācija uz garšas sajūtāmVienkāršs dizains, kompakts izmērs un ērta vadība.Tas viss, lai gūtu baudu no svaigi maltām kafijas pupiņām ar mīkstām, samtainām kafijas putiņām, kas kūst uz mēles.Noteiktība un kompaktums20 cm plats, 32,5 cm augsts, 45,5 cm dziļ&scar..

no 354.00 € Bez PVN: no 292.56 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Solo & milk

Brīnišķīgs kafijas un piena apvienojumsMaksimālai baudai no svaigi maltām kafijas pupiņām ar gaisīgu piena putu kārtiņu.Vienkāršs dizains, kompakts izmērs un ērta vadība. Noteiktība un kompaktums20 cm plats, 32,5 cm augsts, 45,5 cm dziļš - ..

454.00 € Bez PVN: 375.21 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Solo & Perfect Milk

Ātrai un vieglai piena putu izveideiVairāku godalgu ieguvušais MELITTA CAFFEO Solo & Perfect Milk kafijas automāts ir aprīkots ar jaunu kapučinatoru, kas pārvērš pienu putu gatavošanu bērnu spēlē. Noteiktība un kompaktums20 cm plats, 32,5 cm aug..

472.00 € Bez PVN: 390.08 €

Kafijas automāts MELITTA CAFFEO Passione

Īsts brīnums, kas ļauj ne tikai baudīt svaigi pagatavotu kafiju, bet arī ietaupa vietu.Izbaudiet kafijas dzeršanas prieku ar jaunu, kompaktu izmēru - jaunais kafijas automāts MELITTA CAFFEO Passione ar īpašu sistēmu MELITTA Best Aroma System®.CAFFEO Passione iespaido ar sav..

no 534.00 € Bez PVN: no 441.32 €