Arabica tīrās škirnes pupiņas

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Arābika BRASIL SANTOS, 1 kg

Arabika Brasil SantosBrazīlija ir pasaules lielākā kafijas ražotāja valsts. Tur ievāc apmērām 30% no visas pasaules ražas un pamatā audzē arābiku. Kafijas skābums, viens no pamata raksturojumiem, kas atkarīgs no plantācijas augstuma virs jūras līmeņa. Brazīlijas kafiju raksturo bieza konsi..

17.10 € Bez PVN: 14.13 €

Arābika HONDURAS SHG, 1 kg

Arabika Honduras SHGDienvidamerikas kafijas šķirnе. Līdzīgа Kolumbijas kafijai, taču ar rūgtāku garšu un vieglu skābumiņu. Vidēja stipra kafija ar vīna garšu un izteiktu aromātu. ..

17.20 € Bez PVN: 14.21 €

Arābika INDIA PLANTATION A, 1 kg

Arabika India Plantation AKafijas pupas, kas tiek ievāktas dažādās Indijas provincēs, tiek šķirotas un iziet klasificēšanu Indijas kafijas Departamentā. Gatav`а produkcija saņem bezpersoniskos nosaukumus Plantācija AA, Plantācija AB, Plantācija B utt.Šīs šķirnes g..

17.20 € Bez PVN: 14.21 €

Arābika SALVADOR SHG, 1 kg

Arabika Salvador SHGApbur ar savu reibinošo aromātu, kas atgādina mandarīna augļus. Kafija biezas konsistences ar saldenu garšu, piemīt citrusu, vīnogu piegarša. ..

17.20 € Bez PVN: 14.21 €

Arābika COLUMBIA SUPREMO, 1 kg

Arabika Columbia SupremoIecienīta un populāra kafija. Lieliski sabalansēts rūgtums, skābenums un aromāts. Biezas konsistences kafija ar lielisku garšu. Reizēm manāma samtaina skābena augļu garša, piemīt viegla vīna garša. ..

17.90 € Bez PVN: 14.79 €

Arābika PERU ORGANIC, 1 kg

Arabika Peru OrganicAugstas kvalitātes ekoloģiski tīrs produkts, jo tiek audzēts bez ķīmikāliju izmantošanas. Maiga, patīkama, salkana piegarša. Pirmkārt tiek izmantota maisījumu pagatavošanai. ..

18.05 € Bez PVN: 14.92 €

Arābika COSTA RICA TARRAZU, 1 kg

Arabika Costa Rica TarrazuStipra un pilnīga, ļoti aromātiska, ar vīna un riekstu garšas niansēm. Teicama brokastu kafija! Kafijas garša ar raksturīgu viegli durstošu citrusa skābumiņu, kas atšķir kostarikāņu kafiju no citām kafijas šķirnēm. ..

18.90 € Bez PVN: 15.62 €

Arābika ETHIOPIA YRGACHEFFE, 1 kg

Arabika Ethiopia YrgacheffeKafija kāda tā bijusi savos pirmsākumos. Liela daļa Etiopijas kafijas tiek ievākta no kafijas kokiem, kuri joprojām aug savvaļā. Mežonīga, aromātiska, tumīga, ar augļu garšu. Vienreizēja, reta Etiopijas kafija. Ļoti maiga, ar nelielu kofeīna saturu. Garša..

19.30 € Bez PVN: 15.95 €

Arābika GUATEMALA GENUINE LOS VOLCANES, 1 kg

Arabika Guatemala Genuine Los VolcanesSabalansēta, īpatnēja dūmakaina garša. Vidējs rūgtenums, izsmalcināts asumiņš un bagāts aromāts. Garša tīra, spilgta. Ilgstoša un salda pēcgarša. ..

20.80 € Bez PVN: 17.19 €

Arābika KENYA PEABERRY, 1 kg

Arabika Kenya PeaberryIzaudzēta augstos kalnos un rūpīgi apstrādāta ar mitro metodi Kenijas arabika izceļas ar augstu kvalitāti, kaut kopieguve ir samēra neliela. Kenijas kafija teik uzskatīta par labāku kafiju pasaulē.Visaugstākās kvalitātes Kenijas kafija. Tai piemīt maigs rūgtums un ..

23.90 € Bez PVN: 19.75 €