Izvēlne
Pasūtījumu grozs

Noma! Kafijas automāts JURA WE8

Noma! Kafijas automāts JURA WE8
Noma! Kafijas automāts JURA WE8
Noma! Kafijas automāts JURA WE8
Noma
Noma! Kafijas automāts JURA WE8
Noma! Kafijas automāts JURA WE8
Noma! Kafijas automāts JURA WE8
Noma! Kafijas automāts JURA WE8
Kafijas daudzums mēnesī Nomas maksa mēnesī
1 kg - 3 kg 43.00 €
4 kg - 6 kg 29.00 €
7 kg - 9 kg 16.00 €
10 kg + 0.00 €
 

Moderno kafijas dzērienu cienītājiem.

Ikviens, kurš dzīvē novērtē smalkas lietas, plašu moderno kafijas dzērienu izvēli un estētiku.


Ikviens, kurš dzīvē novērtē smalkas lietas, plašu moderno kafijas dzērienu izvēli un estētiku, noteikti iemīlēs WE8. Ikvienā vietā, kur klienti, darbinieki un viesi var baudīt lielisku kafiju atmosfēra ir atbrīvota, sarunas veicinoša un produktīva.

Ūdens tvertne ar 3-litru ietilpību, pupiņu tvertne, kas paredzēta 500 gramiem kafijas pupiņu un 25 porcijām paredzētā biezumu tvertne padara šo eleganti profesionālo kafijas automātu par ideālu risinājumu vietām, kur ikdienā patērē aptuveni 30 tasītes kafiju. 

Inovatīvās tehnoloģijas pilnībā maina kafijas baudīšanu. Pavisam vienkārši, piespiežot tikai vienu pogu WE8 spēj pagatavot tādus modernos dzērienus kā latte macchiato, flat white vai kapučīno. Automāta priekšā novietotās pogas un modernais TFT displejs padara lietošanu neticami vienkāršu pat visnepieredzējušākajiem lietotājiem.

  • Pieejamība: Noma
  • Modelis: 15420 - noma
  • Svars: 10.00 kg
  • Iepakojuma izmērs: 29.50 cm x 41.90 cm x 44.40 cm
0.00 €
Bez nodokļa: 0.00 €

Vismodernākās tehnoloģijas perfektam baudījumam

Vismodernākās tehnoloģijas perfektam baudījumam

WE8 piedāvā 8 dažādus dzērienu. JURA ir pilnveidojusi visu pagatavošanas procesu īsajiem kafijas dzērieniem, ļaujot WE līnijai vienmēr pagatvot tos atbilstoši profesionāla baristas standartiem. Sešu-pakāpju Aroma G3 dzirnavas nodrošina vienmērīgu kafijas malumu. Tās vienmēr samaļ kafiju svaigi, ātri un saudzīgi, saglabājot aromātu. JURA izstrādātais Pulsa ekstrakcijas proces (P.E.P.®) optimizē ekstrakcijas laiku. Lai pagatavotu ristretto un espresso, tas spiež ūdeni cauri maltai kafijai īsos intervālos. WE8 ir aprīkots ar viena pieskāriena funkciju, kas ļauj pagatavot modernos kafijas dzērienus, kas pārklāti ar pienu vai piena putām nepārvietojot tasīti.

TÜV sertificēta higiēnas garantija

TÜV sertificēta higiēnas garantija

Darba vietā ļoti svarīga ir tīrība un higiēna. Integrētās skalošanas un tīrīšanas programmas apvienojumā ar speciāli JURA kafijas automātiem izstrādātiem apkopes produktiem nodrošinās perfektu higiēnu piespiežot tikai vienu pogu. Arī piena sistēmu viegli un ātri var iztīrīt piespiežot tikai vienu pogu. TÜV Rheinland sertificētā higiēna padara WE līniju par lielisku izvēli vietās, kur nepieciešamas paaugstinātas higiēnas un tīrības prasības.

Individuāls, kā jūsu prasības

Individuāls, kā jūsu prasības

Tā kā katrā situācijā prasības var būt ļoti dažādas, WE8 piedāvā dažādas programmēšanas un pielāgoošanas iespējas. Kafijas un ūdens daudzumu iespējams pielāgot individuāliem paradumiem un lietojamiem traukiem. Ir arī iespējams dot priekšroku dažiem dzērieniem un pārējos bloķēt. Ir iespējamas dažādas drošības pakāpes, piemēram, ļaut mainīt uzstādījumus un tasītes tilpumu tikai pēc noteiktas taustiņu kombinācijas ievadīšanas.

 

Tehniskie parametri

  • Svars: 10 kg
  • Ūdens tvertne: 3 l
  • Kafijas pupiņu konteiners: 500 gr
  • Kafijas biezumu tvertne (porcijas): 25
  • Kafijas daudzuma programēšana uz porciju: 6-16 gr
  • Izmēri (platums X augstums X dziļums): 29.5x41.9x44.4
Vispārējie parametri
Kafijas automāta veids automātiskie kafijas automāti

Ūdens filtra maiņa

Pateicoties iebūvētajai RFID (Radio-frekvences identifikācija) mikroshēmai, CLARIS Smart nepārtraukti ieraksta informāciju par filtra izmantošanu un brīdina lietotāju, kad filtra kapacitāte ir pārsniegta. Kafijas automāts automātiski atpazīst CLARIS Smart un caur to automātiski virza ūdeni.

Kafijas automāta atkaļķošana

Kaļķakmens ir lielākais ienaidnieks jebkurai ierīcei, kurā izmanto ūdeni. Izmantojiet tikai JURA atkaļķošanas tabletes, kas maigi notīra kaļķakmeni, lai pagarinātu jūsu kafijas automāta izmantošanas ilgumu.

Kafijas automāta tīrīšana

Tīrīšana pagarina jūsu kafijas automāta izmantošanas ilgumu un saglabā kafiju augstākajā kvalitātē. Izmantojiet tikai JURA tīrīšanas tabletes, kas īpaši veidotas tīrīšanas programmas nolūkiem.

Kafijas automāta piena sistēmas tīrīšana

Ir viegli piena sistēmas dubultās padeves teknes saglabāt higiēnisku un nodrošināt nevainojamu tās darbību. Neizmirstiet katru dienu iztīrīt piena sistēmu, ja gatavošanā ticis izmantots piens. Tas prasa tikai apmēram divas minūtes. Izmantojiet tikai JURA piena sistēmas tīrītāju, kas īpaši izstrādāts piena sistēmas tīrīšanai.

1
false
false
true
Noņemt komplektu
Mainīt komplektu
tr
Sīkdatņu izmantošanas politika
Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni. Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.