Priecājamies Jūs redzēt mūsu atjaunotajā internetveikalā!

Mēs ejam kopsolī ar laiku un piedāvājam Jums jaunu - ērtāku un modernāku internetveikalu ar paplašinātu funkcionalitāti un plašu produkcijas klāstu, kas regulāri tiks papildināta.

Tie, kas ir lietojuši mūsu internetveikala veco versiju, atceras, ka iepirkšanās process bija visai nepārskatāms un dalījās vairākās lappusēs. Esam gandarīti par mūsu jaunā internetveikala vienu no svarīgākajiem uzlabojumiem - reģistrēšanās procesa un pasūtījuma noformēšanas vienkāršošanu līdz vienam logam ar pārskatāmu izkārtojumu. Reģistrēties veikalā Jūs varat tieši no pasūtījuma groza!

Jaunajiem internetveikala apmeklētājiem varam droši apgalvot, ka kļūstot par mūsu klientiem, Jūs saņemsiet izcilas kvalitātes produkciju un augsta līmeņa klientu apkalpošanu!

Kādas izmaiņas un jaunumi Jūs sagaida šajā internetveikala versijā?

 • Pircēji var iegādāties preces gan kā viesi, nereģistrējot pircēja profilu, gan reģistrēties un saņemt īpašus piedāvājumus, kas paredzēti tikai reģistrētajiem pircējiem. Un bonusi ir šādi:
  • Lojalitātes punktu sistēma - par katru iztērēto eiro, iegādājoties jebkuru preci, izņemot kafijas automātu nomu, pircēja kontā tiek pievienoti lojalitātes punkti, katrs 1 eirocenta vērtībā. Sakrātos punktus Jūs varat iztērēt, iegādājoties mūsu kafiju.
  • Īpašie piedāvājumi (atlaides) tikai reģistrētajiem klientiem.
 • Reģistrēšanās un iepirkšanās process apvienots pasūtījuma noformēšanas grozā, tomēr reģistrāciju Jūs varat veikt arī atsevišķi no iepirkšanās procesa.
  • Reģistrējoties mēs Jums nelūgsim uzrādīt nekādus sensitīvu informāciju, kā vien pašu nepieciešamāko, lai varētu apstrādāt un piegādāt pasūtījumu.
  • Juridiskajām personai jānorāda arī dati par uzņēmumu, ko viņš pārstāv un bankas rekvizīti. Privātpersonām bankas rekvizīti nav jānorāda.
 • Parakstīšanās uz jaunumiem e-pastā (newsletters). Apsolāmies nespamot, vien paziņot Jums par svarīgiem jaunumiem, kas saistīti ar mūsu precēm un pakalpojumiem.
  • Reģistrētajiem lietotājiem parakstīšanās un atrakstīšanās notiek automātiski, pircēja profilā ieķeksējot vai izķeksējot rūtiņu pie attiecīgās opcijas.
  • Jauniem lietotājiem parakstīšanās notiek reģistrēšanās procesā iezīmējot attiecīgo izvēlni vai aizpildot parakstīšanās formu sākumlapas apakšā.
  • Arī tiem, kas parakstījušies uz jaunumu saņemšanu, mēs esam paredzējuši atlaižu kampaņas, kas tiks izziņotas tikai un vienīgi e-pasta jaunumos.
 • Optimizēts preču izvietojums grupās, samazināts apakšgrupu skaits, tā vietā preces kādā grupā iespējams filtrēt pēc parametriem, izmantojot filtru sānu malā. Kafijas automātiem parametri vēl top un tie tiks papildināti laika gaitā.
 • Kafijas automātu remontu Jūs varat pieteikt no servisa lappuses, aizpildot pieteikuma formu.
 • Bezmaksas degustāciju arī Jūs varat pieteikt online, aizpildot pieteikuma formu. Bezmaksas degustācija gan iespējama tikai Rīgā un pierīgā.
 • Saite Instrukcijas ir pārdēvētas par Lejupielādes, jo tur Jūs varat lejupielādēt ne tikai kafijas automātu lietošanas instrukcijas, bet arī kafijas automātu pilnās specifikācijas un citu noderīgu informāciju PDF formātā.
 • Atlaides un īpašie piedāvājumi. Šajā sadaļā ir apskatāmi šobrīd aktuālo atlaižu un piedāvājumu apraksti un noteikumi, lai tos iegūtu.
  • Atsevišķās preču grupās un arī pie precēm ir redzams krāsains teksta baneris ar īpašu piedāvājumu noteiktām precēm vai preču grupām. Uzspiežot uz saites Uzzini vairāk, Jūs tiksiet novirzīti uz konkrētā piedāvājuma aprakstu un noteikumiem.
 • Tā kā mūsu internetveikals ir mobilajām ierīcēm draudzīgs, tad visi tālruņa numuri ir ar hipersaiti. Tas nozīmē, ka Jums vairs nav jāpārraksta numurs, vien jāuzspiež uz tālruņa numura un Jūs jau mums zvanāt!

Ir vēl arī citi uzlabojumi, kas šeit nav minēti, bet tos ļausim Jums atrast pašiem. Mēs intensīvi strādājam, lai iepirkšanās process būtu Jums ērtāks, tāpēc droši varat mums zvanīt pa norādītajiem tālruņiem kontaktu sadaļā. Jautājumos par precēm, rēķiniem un kafijas automātu remontu, u.c., zvaniet uz biroja tālruņa numuru vai Vladimira mobilo tālruņa numuru. Savukārt, ja Jums radušās tehniskas problēmas ar preču pasūtīšanu internetveikalā vai nesaprotat kas un kā šeit notiek, tad zvaniet mūsu internetveikala administratorām Elmāram.

Jauku iepirkšanos mūsu jaunajā internetveikalā!

Jūsu ATARkafija.lv