Šodien, 22. augustā, pamodāmies un re - mums jau 10 gadiņi! 

Lai arī 10 gadi nav sirms vecums, īpaši tādam uzņēmumam, kā kafijas grauzdētava, tomēr ir milzīgs gandarījums, ka mēs joprojām esam, joprojām grauzdējam kafiju un mums ir gandarīti klienti. 

Kad pirms 10 gadiem izlēmām uzsākt kafijas grauzdēšanas biznesu kā uzņēmums, mēs par kafiju neko daudz nezinājām. Sākumposmā galvenais uzdevums bija izzināt, kas ir laba kafija un kā panākt, lai ražotu labāku kafiju, kā citiem. Vai mums šobrīd, pēc 10 gadiem, ir labākā kafija? Protams! Mēs lepojamies, ka mūsu grauzdēto kafiju ir iecienījuši ne tikai privātpersonas, bet arī lieli uzņēmumi, restorāni un bāri. Tas dod mums pārliecību, ka esam uz pareizā ceļa, ko pierāda mūsu ilggadējie klienti, kas ir izvēlējušies ikdienā lietot tieši mūsu grauzdēto kafiju.

Mēs uzskatām, ka īstais kafijas ražotājs ir nevis tas, kas audzējis un novācis kafiju, bet gan tas, kas to grauzdējis un iepakojis. Zaļu kafijas pupiņu grauzdēšanas procesā var izveidot par izcilas garšas paraugu, bet var arī neglābjami sabojāt. Grauzdēšana - tā ir māksla iegūt labu kafiju. Mūsu uzņēmumā grauzdēšanas process ir roku darbs un procesā izmantojam tikai un vienīgi pašas augstākās kvalitātes zaļās kafijas pupiņas, ko iepērkam no uzticamiem piegādātājiem, kas ar to nodarbojas vairāk kā simts gadus. Un mūsu devīze - "vienmēr svaigi grauzdēta kafija" nozīmē to, ka mēs  grauzdējam tikai pēc pasūtījuma un milzīgus noliktavas uzkrājumus neveidojam. Mūsu galvenais princips ir piegādāt klientam svaigu kafiju - ne ilgāk par divām nedēļām no krāsns līdz klientam. Līdz ar to mūsu klienti vienmēr saņem svaigi grauzdētu kafiju ar izcilu aromātu un teicamām garšas īpašībām.

Tomēr, grauzdētas kafijas pupiņas vēl nav kafija. Lai kafija tiešām būtu kafija, nepieciešams to sagatavot. Mūsu kafijas automātu piedāvājumā ir visi jaunākie JURA un MELITTA kafijas automāti. Bet, tiem, kas nevēlas automātu iegādāties, piedāvājam izmantot kafijas automāta nomas iespējas. Vēl kā papildus serviss mums ir praktiski jebkāda zīmola kafijas automātu diagnostika, tīrīšana un remonts. Turklāt, uz remonta laiku piedāvājam servisa maiņas kafijas automātu - lai Jūs ne dienu nepaliktu bez rīta kafijas.

Savā dzimšanas dienā novēlam visiem mūsu esošajiem klientiem un, protams, arī visiem pārējiem, kam garšo kafija -

baudiet dzīvi ar tasīti aromātiskas kafijas!

Jūsu ATARkafija (ATAR, SIA)

P.S. Dāvanā Jums no mums - īpašais piedāvājums MELITTA kafijas automātiem.