Izvēlne
Pasūtījumu grozs

Ūdens filtrs JURA CLARIS PRO Smart+, 1 gab.

Ūdens filtrs JURA CLARIS PRO Smart+, 1 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS PRO Smart+, 1 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS PRO Smart+, 1 gab.
-0 %
Ūdens filtrs JURA CLARIS PRO Smart+, 1 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS PRO Smart+, 1 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS PRO Smart+, 1 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS PRO Smart+, 1 gab.

Inteliģents ūdens filtrs ar papildu plusu

Efektīva kaitīgo vielu filtrācija vienmēr nodrošina optimālu ūdens kvalitāti


Kafijas sastāvā ir 98% ūdens. Tāpēc, lai baudītu tiešām izcilu kafiju, ir svarīga maksimāli augsta ūdens kvalitāte.

CLARIS Pro Smart+ no JURA ir revolūcija ūdens filtrēšanas jomā. Ūdens filtra tehnoloģija uzlabo kafijas automāta higiēnu, jau sākot ar ūdens tvertni. Izvēloties CLARIS Pro Smart+ jūs uzlabojat sava kafijas automāta aizsardzību un drošību un paildzināt tā kalpošanas laiku, lai varētu ik reizi pagatavot nevainojamu kafijas tasi.

 • Pieejamība: Ir veikalā
 • Lojalitātes punkti: 33
 • Modelis: 25055
 • Iepakojuma izmērs: 5.00 cm x 5.00 cm x 20.00 cm
Šis piedāvājums beigsies:
dienas
stundas
min.
sek.
34.29 €
34.29 €
Bez nodokļa: 28.34 €

CLARIS filtra apakšā ir kapsula ar dabīgām aktīvajām vielām, kas stabilizē tvertnē esošo ūdeni un mazina kaļķakmens nogulsnes tvertnes apakšā. Tā pilnībā darbojas no dabiskās ūdens kustības tvertnē, kas nepārtraukti viegli plūst cauri kapsulai bez ārēja enerģijas avota vai īpaša mehānisma. CLARIS filtra augšā, tāpat kā līdz šim, ir jonu apmaiņas sveķi un aktivētā ogle ar augšupplūsmas principu, kas attīra ūdeni precīzi nepieciešamajā daudzumā, lai iegūtu nevainojamu kafijas tasi.

Pateicoties RFID tehnoloģijai, automāts arī atpazīst, vai ir ievietots filtrs, un automātiski pārslēdzas attiecīgajā režīmā. Tas nepārtraukti seko līdzi filtra lietošanai un informē lietotāju, kad filtra resurss ir izmantots. Tas ne tikai padara filtra maiņu vēl ērtāku nekā līdz šim, bet arī ļauj CLARIS Pro Smartdarboties ar maksimālu efektivitāti.

Vēl labāka higiēna un tīrība

CLARIS Smartdabīgu aktīvo vielu kapsula papildina praksē pārbaudīto augšupplūsmas principu, kas attīra precīzi tik daudz ūdens, cik nepieciešams kafijas pagatavošanai. Un kāds tad ir pluss? Pateicoties ūdens dabiskajai kustībai, tas nepārtraukti plūst cauri kapsulai un tiek stabilizēts saskarē ar to. Rezultāts – mazāk kaļķakmens un maksimāli tīra ūdens tvertne.

Piemērotas visu veidu krāna ūdenim

Pateicoties inovatīvajai formulai, filtrs ir piemērotas krāna ūdenim it visur pasaulē. Augsti efektīvās granulas nepārtraukti samazina kalcija karbonāta daudzumu līdz optimālam līmenim (pat ja ūdens cietība ir zema) un vēl efektīvāk nekā līdz šim samazina visu kaitīgo un garšu bojājošo vielu, piemēram, hlora, saturu ūdenī. Tās saglabā svarīgos minerālus un fluorīdus, kas palīdz nodrošināt garšu. Kalcija karbonāta līmeņa stabilizēšana ūdens tvertnē apvienojumā ar efektīvu filtrēšanu kafijas pagatavošanas laikā nodrošina optimālu higiēnu un ūdens kvalitāti, ļaujot iegūt perfekti aromātisku kafiju.

*CLARIS PRO Smart+ paredzēts šādiem automātiem:

 • GIGA X3G2 (EA)
 • GIGA X8G2 (EA)
 • WE6
 • WE8 (2016)
 • WE8 (2019)
 • X10
 • X6
 • X6 (EA)
Vispārējie parametri
Preces tipskafijas automātu kopšanas līdzekļi
Kopšanas līdzekļa veidsūdens filtri
1
false
false
true
Noņemt komplektu
Mainīt komplektu
tr
Sīkdatņu izmantošanas politika
Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni. Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.