Izvēlne
Pasūtījumu grozs

Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart+ , 3 gab.

Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart, 3 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart, 3 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart, 3 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart, 3 gab.
Ūdens filtrs JURA CLARIS Smart+ , 3 gab.

Tīrs ūdens izsmalcinātai kafijai

Augstākās kvalitātes ūdens vislabākajai kafijas pieredzei


 

  • Pieejamība: Ir veikalā
  • Lojalitātes punkti: 40
  • Modelis: 24233 71794
  • Iepakojuma izmērs: 5.00 cm x 5.00 cm x 20.00 cm
46.99 €
Bez nodokļa: 38.83 €

Inteliģentais ūdens filtrs

Kafija ir 98% ūdens. Tādēļ, lai veidotu vislabāko kafijas pieredzi ļoti būtisks ir augstākās kvalitātes ūdens. JURA radītais CLARIS Smart pilnībā izmaina ūdens filtrāciju. Pirmo reizi, pateicoties modernajai RFID (Radio-Frekvences Identifikācijas) tehnoloģijai, kafijas automāts var nepārtraukti sazināties ar filtru. Tas atpazīst, kad filtrs ir ielikts un automātiski aktivizē attiecīgo režīmu. Tas uzkrāj informāciju par filtra lietošanu un ziņo lietotājam kad filtra kapacitāte ir beigusies. Tas ne tikai padara filtra mainīšanu vieglāku kā jebkad, bet arī ļauj CLARIS Smart sasniegt optimālu efektivitāti.

Tīrs ūdens izsmalcinātai kafijai

CLARIS Smart darbojas pēc profesionālā augšup plūstošas darbības principa un vienmēr izfiltrē precīzi tādu ūdens daudzumu, kas ir nepieciešams dzēriena pagatavošanai. Tas nodrošina filtra efektīgu izmantošanu. Ūdens tvertne nekad nepaliek iepriekš izfiltrēts ūdens, kas var kļūt nehigiēnisks. Tāpat kā katlakmeni, tas izfiltrē arī smagos metālus, kā svinu un arī vielas, kas ietekmē smaržu un garšu, kā hlors. Veselībai svarīgie minerāli tiek saglabāti ūdenī. Rezultātā tiek iegūts svaigi filtrēts ūdens perfektai kafijai un optimāla apsildes sistēmas aizsardzība pret katlakmeni.

Automātiska filtra atpazīšana

Lai filtrs varētu sazināties ar kafijas automātu JURA izmanto moderno RFID tehnoloģiju. Visi automāti ar inteliģento ūdens sistēmu (I.W.S.®) atpazīst, kad filtrs ir ielikts, automātiski pārslēdzas uz filtra izmantošanas režīmu un sāk skalošanas procesu. Kad filtra kapacitāte ir gandrīz izmantota, automāts prasa nomainīt filtru. Ja filtrs netiek nomainīts, automāts aktivizē atkaļķošanas režīmu. Pēc noteikta lietošanas apjoma, automāts prasīs veikt atkaļķošanu. To iespējams veikt tikai tad, kad filtrs ir izņemts,tādejādi ir novērstas visas iespējamās lietotāja kļūdas, kas var rasties nezināšanas vai pārpratumu dēļ.

*CLARIS Smart paredzēts šādiem automātiem ar inteliģento ūdens sistēmu (I.W.S.®):

  • JURA Z6
  • JURA E6
  • JURA E60
  • JURA E600
Vispārējie parametri
Preces tipskafijas automātu kopšanas līdzekļi
Kopšanas līdzekļa veidsūdens filtri
1
false
false
true
Noņemt komplektu
Mainīt komplektu
tr
Sīkdatņu izmantošanas politika
Informējam, ka mūsu internetveikalā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni. Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Apstiprinot sīkdatņu izmantošanu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.